pmpazar

Kategoriler

Hakkımızda

PAMUKCU MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT TİC. LTD. ŞTİ


Firmamız 1997 yılında inşaat ve yapı malzemeleri satışı üzerine kurulmuştur. Hızla gelişen inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için;  yapı yalıtım sistemlerinin, alt-üst yapı doğalgaz ve su tesisatı sistemlerinin ayrıca ısıtma ve soğutma sistemlerinin de sektöründe lider firmaları ile bayilik, bölge bayiliği ve yetkili satıcı iş ortaklıkları yaparak yerel ve bölgesel tüm inşaat sektörünün her türlü ihtiyaçlarının temin ve tedariğinde tanınan bir firma olmuştur.

Ürün çeşitliliği ve stok açısından kendi sektörüne yön veren firmamız her geçen gün gelişen ve yenilenen inşaat teknolojilerini, alt-üst yapı yalıtım ve tesisat sistemlerini ve ısıtma-soğutma sistem teknolojilerini ayriyeten yeni çıkan markaları takip ederek müşterilerine her zaman, en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmayı vazife edinmiştir. Çevrimdışı perakende satış mağazası ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bu vazifesini eksiksiz yerine getirmiş ve hala getirmektedir.

 

Geçmişi Uzun yıllara dayanan ticari bilgisini, deneyimini,  nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını; kurumsal  kimliğimiz ile yerel sınırları aşarak iş ortaklarıyla birlikte tüm ülkeyle paylaşmayı hedefleyen firmamız, e-ticaret sektörüne PMpazar.com ismiyle adım atmıştır. Böylece siz müşterilerimize en kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyatlarla hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmayı hedeflemiştir.