Copa Eomix Premix Yoğuşmalı Kombi Copa 20-24-35 Kw Seçenekleri | Kombiler | Isıtma&Soğutma | pmpazar

Kategoriler

Stok Kodu:  8

Copa Eomix Premix Yoğuşmalı Kombi Copa 20-24-35 Kw Seçenekleri

0,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Copa Eomix 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi

 Komple İzolasyon

COPA Eomix kombiler, ısı ve ses yalıtımı için soft izolasyon malzemesi ile komple kaplanan iç kısmı sayesinde son derece sessiz çalışır ve gövdeden yayılan ısı kaybını azaltır. 

 Premix Teknolojisi

Her kapasitede ideal hava miktarı elde eden frekans kontrollü fan ile yanma için gerekli olan gaz ve hava brülöre gelmeden önce en ideal şekilde karışarak yüksek verimli yanma elde edilir.

 Yoğuşma Teknolojisi

Zamanlayıcı ayarı ile klima, istenen saatte otomatik açılıp kapanır.

 Düşük Basınç Özelliği

COPA Eomix kombiler, gaz kontrol sistemi sayesinde düşük gaz giriş basıncı durumunda da yüksek performansla çalışır. 

 Çevre Dostu

ErP Yönetmeliği'ne uygun COPA Eomix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevreyi korur. 

 14 Farklı Emniyet Sistemi

COPA Eomix kombiler, 14 farklı emniyet sistemine sahiptir. Bu sayede yüksek performansla, güvenli ve uzun ömürlü çalışır.

 Dış Hava Sensörü Bağlantısı ile Ekopanel Özelliği

COPA Eomix kombilerin devre kartında bulunan yazılımı sayesinde opsiyonel olarak dış hava sensörü bağlanabilir. Bu sayede ekonomi paneline dönüşen kombilerde, radyatör gidiş suyu sıcaklığı dış hava sıcaklığına bağlı olarak ayarlanır. Bu sistem, maksimum ısıl konforu garanti ederken aynı zamanda sıcaklık dalgalanmalarını önleyerek enerji tasarrufu sağlar. 

 LCD Ekran

COPA Eomix kombilerin ergonomik tasarımlı elektronik kartı ile bütünleşik aydınlatmalı ve kolay kullanımlı geniş LCD ekranından, aynı anda birçok işlem yapılabilir. 

 Kapasite Seçenekleri

COPA Eomix kombiler; 20 kW, 24 kW ve 35 kW olarak 3 farkı kapasite alternatifine sahiptir.

 Donma Koruması Özelliği

COPA Eomix kombiler; içinde bulunan sensörlerden alınan değerlere göre otomatik olarak devreye giren koruma özelliği sayesinde, tesisatın donarak zarar görmesini önler, herhangi bir hasara karşı kombiyi ve tesisatı korur. 

 Dijital Kapasite Ayarı

Evin büyüklüğüne ve ısı kaybına göre farklı kapasite ayarları yapılabilir. Isıl güce dijital olarak çok hassas bir şekilde ayarlanan COPA Eomix kombiler, ihtiyaç fazlası ısıl güç yerine ihtiyaç oranında güç harcayarak yüksek verim sağlar.  

 Çift Manometre

Hem LCD ekranda dijital olarak hem de ürün üzerinde mekanik olarak bulunan manometre ile su basıncı kolayca gözlemlenebilir. 

 Eco / Comfort Modu

COPA Eomix kombilerin, kontrol panelinde bulunan e/c tuşu üzerinden; Eco modu ile daha verimli ısınma, Comfort modu ile daha kısa sürede ısınma sağlanır.

 


Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor