Camyünü Prefabrik Boru | Isı Yalıtım | pmpazar

Kategoriler

Stok Kodu:  

Camyünü Prefabrik Boru

0,00 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Camyünü Prefabrik Boru

 

Kaplamasiz veya alüminyum folyo kapli, yüksek birim agirlikta cam yününden imal edilen borular olup sanayi borularinin, kalorifer, merkezi isitma ve günes enerjisi tesisatlarinin isi yalitiminda, borularin terlemeye veya donmaya karsi yaltiminda ayrica basinçli su borularinda titresime ve sese karsi kullanilir.

 

Uygulama ve Kullanim Alanlari

 

Uygulama yapilacak hat’in anma çapina uygun Camyünü Prefabrik Boru seçilir.Kesim yerinden açilarak yerlestirilir. Ek yerlerinde bosluk kalmayacak sekilde uygulama tamamlanmalidir.

Kaplamasiz borular bitüm emülsiyon veya bitümlü örtüler, galvaniz veya alüminyum ceket giydirme sureti ile kaplanir. Kaplamalarin ek yerleri yapistirma, kenetleme, perçinleme veya vidalama sureti ile tespit edilir. Soguk hatlarin yalitiminda kullanilan alüminyum folyo kapli borularda ise bindirme payi üstündeki yapiskan bant ve buhar kesici folyo kaplama, montaji çok kolaylastirir.

Bu uygulamada iki borunun ek yerleri mutlaka 7,5 cm eninde kendinden yapiskanli alüminyum folyo bantlar ile kapatilarak buhar geçisine tamamen mani olunmalidir. Borularin montajinda iki kat uygulama yapiliyorsa, ek yerlerinin sasirtilmasina dikkat edilmeli, son kat ek yerinin borunun alt kismina gelmesine özen gösterilmelidir.

1 adet ürünün uzunluğu 1 metre 20 santimetredir (1,2m)
BROŞÜRÜ İNDİRİN

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor